+372 528 5026
iizmar@iizmar.ee

Meist

Ajalugu

Iizmar OÜ on praeguse nime all tegutsenud 1. novembrist 1999, kuid sai alguse juba vahetult peale Nõukogude Liidu lagunemist. Kunagine Paide KEK-i kogenud tsemendivedaja Väino Mäsak lõi oma firma. Algselt asus ta tegutsema Väino Mäsak FIE-na edasi Iizmar OÜ nime all.

Iizmar OÜ on tegutsemist jätkanud perefirmana. Väino poeg, Meelis Mäsak, jätkab isa tööd uuema vaatenurga alt ja uue visiooniga. Peale mõneaastast juba varasemast ajast teada- tuntud klientide teenindamist otsustasime Iizmari tegevust hakata laiendama. Saksamaalt soetasime uuemad masinad ja otsisime võimalusi muuta veoteenus mitmekülgsemaks. Kui alguses tegelesime peamiselt ainult tsemendiveoga, siis peale Nordkalk AS tehasega koostöö alustamist sai põhisuunaks lubjatoodete transport. Võtsime kasutusele Eesti mõistes uuendusliku lahenduse – tõstetavad tsisternhaagised. Tõstetava tsisternhaagise eelised on kerge puhastatavus ja mitmekülgsus. Kuna seeläbi saab pakkuda väga kvaliteetset teenust, siis kasutame sama põhimõtet tänase päevani. Iizmarit võib pidada ka teerajajaks tsisternvedudes Eesti turul. Kvaliteet, korrektsus, 100% veetava materjali puhtus ja meeletu töö aitasid meil veelgi kasvada ning hakkasime vedama teisigi puistematerjale: puistekeemiat (karbamiidid, erinevad sulfaadid, soodad), liiva, tuhka ja jätkasime ka tsemendiveoga.

Mõningane töömahtude vähenemine tabas meid majanduslanguse ajal. Mitmed kliendid lõpetasid tegevuse. Teede- ehitus ning ehitussektor jäid ajutiselt seisma ja alles jäänud klientide tootmismahud vähenesid. Iizmari tegevus aga ei lõppenud. Juhtkond leidis lahendusi nii kulude optimeermises kui ka uutes valdkondades – laiendasime tegevust esmakordselt tendiga haagiste vedamisse koostöös Soome ettevõttega Ahola Transport. Uus tegevussuund hoidis meid raskematel aegadel tegevuses ja meeskond jäi püsima. Ahola Transport on jäänud heaks koostööpartneriks, praegugi sõidavad vähemalt neli autot Skandinaavia teedel aastaringselt.

Tänu valmisolekule muutustele on Iizmar olnud võimeline stabiilselt laienema. 15 tegevusaasta jooksul Iizmari nime all oleme soetanud üle 30 autokomplekti. Need on stabiilselt tegevuses olnud suuresti tänu ettevõtte isiklikule remonditöökojale, mis teenindab oma masinaid ning ka kliente väljastpoolt. Tänu pikaajalisele kogemusele puistematerjalidega töötamisel on Iizmar aidanud oma klientidel läbi mõelda ja luua ka efektiivsemaid hoiustamislahendusi.

Logistiliste lahenduste loomine ja kvaliteetse teenuse tagamine, 365 päeva aastas, 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas on Iizmari tööpõhimõteteks olnud kogu meie tegevusaja jooksul. Praegu töötab firma Meelis Mäsaku ja  Elnara Mäsaku  juhtimisel. 1. novembril 2014 tähistasime 15 tegevusaasta täitumist. Pakume ja täiendame puisteainete veo terviklikku ahelat, alustades logistika ja nõustamisega ning lõpetades koormate kohaleveo ja maha laadimisega.

Meelis Mäsak

Juhataja
+372 528 5026
meelis@iizmar.ee

Elnara Mäsak

Tegevjuht
+372 510 5103
iizmar@iizmar.ee

 

Sergei Altsivanovitsh

Personali spetsialist-juhiabi
+372 534 58754

Soovite rohkem infot meie tööpakkumiste kohta?

Helistage
+372 510 5103


Tegevusala

Iizmar OÜ põhitegevuseks on puisteainete vedu tõstetavate tsisternhaagistega. Kuna sellist tüüpi haagised on väga lihtsasti puhastatavad (tööstuslikul tasandil puhastamiseks kulub ligikaudu 15 minutit), siis saab päeva jooksul vedada mitmeid erinevaid materjale ja tagada nende kõigi 100% puhtuse.

Iizmaril on Eestis tegutsevatest ettevõtetest tõstetavate tsisternhaagistega töötamisel kõige pikaajalisem kogemus. Vastavalt sellele on ka meie töö efektiivsem ja tulemus puhas ja korrektne. Kvaliteedi saame garanteerida tänu oma kindlale tööpõhimõttele – me ei kasuta alltöövõttu.

Sagedane kokkupuude puistematerjalidega on aidanud välja töötada optimaalseid logistika- ja varustamislahendusi. Iizmar on pakkunud ettevõtetele nõu ja abi hoidlate ning neist tootmisesse minevate torustike paigaldamisel, kuna tunneme hästi puistematerjalide eripärasid. See aitab kokku hoida kulutusi ja muudab töökorralduse lihtsamaks. Kompleksset veoteenust soovime oma klientidele pakkuda ka edaspidi, et tagada väga hea kvaliteet asjatundjate poolt.

Miks valida koostööpartneriks Iizmar OÜ?

 • Oleme Eesti kogenuim tõstetavate tsisternhaagistega veoteenuse pakkuja.
 • Tagame veetava materjali 100% puhtuse ja õigeaegse tarne nii, et midagi ei lähe kaduma.
 • Meie hoolikalt valitud ja välja õpetatud autojuhid tagavad probleemideta koostöö.
 • Meie poolt esitatud arved on õigeaegsed ja korrektsed.
 • Oleme praktikud ning saame nõu ja jõuga abiks olla hoiustamislahenduste loomisel ning hoiumahutite hankimisel.
 • Tänu pidevale kokkupuutele puistematerjalidega saame aidata torustike loomisel, mis viivad tooraine mahutist tootmisesse
 • Pakume kompleksset veoteenust, et Teie ei peaks tooraine pärast muretsema ja saaksite keskenduda põhitegevusele.
 • Aitame kokku hoida tooraine pakendamise- ja tööjõukuludelt.
 • Hästi hooldatud masinad ja 2 reservis olevat autokomplekti tagavad, et saadetis jõuab alati kohale.
 • Me anname ainult selliseid lubadusi, mida suudame täita.
 • Kasvame edasi koos oma töötajate, tarnijate ja klientidega.
 • Töötame edu nimel jõudsalt edasi ning see tuleb kasuks nii meie klientidele, töötajatele kui äripartneritele.
 • Pakume paindlikke ja professionaalseid teenuseid.
 • Kanname hoolt kogu transpordiahela eest, alustades logistikast ja lõpetades materjali maha laadimisega.
 • Iizmar OÜ on võtnud eesmärgiks jätkata oma valdkonnas turuliidrina ja laieneda välisturgudele.


Portfolio Items


kred_est